Hakkımızda
2000 yılında Melekgirmezde merkez şubesi ile bebek ürünleri üzerine satış yapmaya başlayan firmamız, markalaşma adına 2005 yılında Turgut Özal Şubesi, ardından kısa bir süre sonra Fenerli Şubesi'ni, 2016'nın son çeyreğinde ise toplam 2500 metre kare kapalı alana sahip 100. Yıl Premium Şubesi ve hemen  yanında gençlerimizin hayallerine hitap edecek ulusal bir marka olan Almila Genç Odası Adana Şubesi'ni açarak Adana ve çevresinde toplam 5 mağaza ile, bölgenin en büyük bebek ve anne ihtiyaçları ve de genç odası mağazası olmuştur. Bünyesinde Philips Avent, Weewell, Chicco, Nuk, Baby2Go, Prego, Kraft, Baby Hope, Baby Max, Sunny Baby, Pierre Cardin, Agashi, DinoBoo, KidBoo, Moje, Prima, Uni Baby, Bübchen, Sebamed, Lansinoh, Dalin gibi dünyaca ünlü nice markaların ürünlerini barındıran firma, 75 çalışan ve 7500 metre kare toplam mağaza alanıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Ayrıca www.salihbebe.com.tr e-ticaret alt yapısı ile Türkiye’nin dört bir yanına online hizmet vermekte olan SalihBebe, haftanın tüm günlerinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine devam etmektedir. Bebek ve anne ihtiyaçları haricinde mobilya sektöründe Pierre Cardin, Almila, Babi, Baby Hope, DinoBoo, KidBoo gibi markaları, oyuncak sektöründe ise çocuk sağlığı ve hijyen bazlı ürünlerde sektörün öncüsü Pilsan, Prego, Baby2Go, Chicco, Kraft, Vardem, Birlik, Dede, Welly, İntex, gibi markaların ürünlerini de bünyesinde barındıran firma, sektörde Salih Bebe markasıyla yer almıştır.
 
Salih Bebe, bebeklerin ve annelerin ihtiyaç duyabileceği her şeyi bir çatı altında toplamayı başarmış, bebek ve anne sağlığı için tasarlanmış, kalitesi ispatlanmış tüm markaları en uygun fiyat garantisiyle müşterilerinin hizmetine sunarak sektördeki kuruluşların en büyüğü olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Salih Bebe, Annelere ve Bebeklerine...
SALİH BEBEK EŞYALARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. © 2019
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü